ŞİRKET PROFİLİ

2 AS Sosyal Hizmetler Temizlik Ticaret A.Ş. büyük sanayi kuruluşlarının üretim atıklarının alım ve satım faaliyetlerini yürütmektedir. Bu atıkların alınmasından satışına kadar olan süreçte herhangi bir ikinci işlem gerektirmeden ayrıştırılması gerçekleştirilir ve atıklar üretici fabrikalara yarı mamul olarak satılır. Nezih Ticaret A.Ş. üretim atıklarının ekonomiye yeniden kazandırılmasını sağlayan çevre koruma çabalarına katkıda bulunan bir kuruluş olmasının yanında, müteahhitlik hizmetleri ile kuruluşlara iş güvenliği ve çevre konusunda eğitimli personel istihdamıyla destek veren kuruluş olma özelliğine sahiptir.

2 AS Sosyal Hizmetler Temizlik Ticaret A.Ş. faaliyetlerine 1978 yılında kimya ve endüstriyel hammaddelere yönelik pazarlama faaliyetleri ile başlamış, 1980 yılında Türkiye'deki ekonomik kalkınma ve gelişmelere bağlı olarak amaç ve hedeflerini büyütme kararı doğrultusunda faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. Endüstriyel İplik ve Kord Bezi Pazarlama ve Satış İşleri, Geri Dönüşüm Ürünleri Pazarlama ve Satış İşleri, Evsel ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma ve Taşıma Faaliyetleri, Forklift Tamir ve Bakım İşleri, kiralama, kiraya verme, alım - satım, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kocaeli bölgesindeki kuruluşlara ve özellikle Sabancı Holding Kentsa şirketleri başta olmak üzere Erciyas Boru, Borusan Lojistik ve Teklas şirketleri ile çözüm ortağı olarak işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2 AS Sosyal Hizmetler Temizlik Ticaret A.Ş. Sabancı Holding Kentsa şirketlerinde müteahhitlik hizmetleri olarak Mamul Ambar Depolama ve Sevkiyat İşleri, Hammadde Ambar İşleri, Makine Temizlik ve Kentsa Çevre Temizliği İşleri ile beraber çeşitli bölümlerde personel desteğiyle toplam 245 personel ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz atık ve atık maddelerin değerlendirilmesi alanında ve diğer ürün ve / veya hizmetlerimizle, başarılı iş sonuçlarına ulaşmak ve tüm paydaşlarımız için değer yaratan lider bir kuruluş olmayı misyon edinmiş, bu çerçevede ERDEM HOLDİNG'in desteği ile yönetim yapısındaki modernizasyonu ve yeni yönetim sistemlerine uyum sağlama yolunda önemli adımlar atmaktadır.

2 AS Sosyal Hizmetler Temizlik Ticaret A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya çalışırken, müşterinin istediği ürün ve hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek için, zincir oluşturan halkaları sürekli güçlendirmeye çalışmaktadır. Bu zinciri oluşturan halkalara; çevre koruma faaliyetleri ile iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi de katmak için EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine entegre kurarak oluşturduğu ve Şubat 2010'da EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

YUKARI